Zásady ochrany osobních údajů – GDPR

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Aby jste byli v obraze a také abychom splňovaly zákonné požadavky nařízení GDPR (General Data Protection Regulation) níže uvádíme, jak nakládáme s osobními údaji, získávanými prostřednictvím našeho webu.

Ochrana osobních údajů získávaných prostřednictvím našeho webu:

1. Sběr informací

Shromažďujeme od vás informace při odeslání kontaktního formuláře na našich stránkách. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu a případně telefonní číslo.

2. Použití informací

Informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro: Kontakt (související s vaším dotazem/poptávkou z kontaktního formuláře) prostřednictvím e-mailu, případně telefonu.

3. E-Komerce Soukromí

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku a / nebo transakce, např. zaslání objednávky.

4. Zveřejnění informací třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.
Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

5. Ochrana informací

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

6. Odhlášení

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky a občasným firemním sdělením. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení .

7. Souhlas

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.